+48 690 497 693 info@revoltafood.pl
Czy dieta z Revolta Food jest dla mnie odpowiednia?

Chcesz żeby Twój posiłek był pełnowartościowy, zawierał właściwe proporcje białka, węglowodanów i tłuszczów i jednocześnie był smaczny?

Chcesz schudnąć, utrzymać wagę lub zbudować masę mięśniową?

Masz dosyć marnowania jedzenia, którego termin wazności upływa w Twojej lodówce?

Szkoda Ci czasu na zakupy i przygotowanie posiłków?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiadasz TAK, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Czy obejmuje mnie darmowa dostawa?

Jeżeli mieszkasz na terenie gminy Poznań, dowieziemy Twój zestaw zupełnie ZA DARMO! Najlepiej zadzwoń i zapytaj, przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji dostawy!

Ile mogę schudnąć / przybrać i jak długo muszę być na diecie?

Nasza dieta jest tak opracowana żeby zapewnić Tobie możliwie szybkie ale i bezpieczne efekty! Z nami schudniesz ok1kg tygodniowo i nie musisz obawiać się efektu jo-jo. Szybsze odchudzanie może być niebezpieczne dla Twojego zdrowia, dlatego, nasz dietetyk na bieżąco monitoruje jego przebieg. Przyrost masy mięśniowej natomiast, jest procesem nieco wolniejszym. Długość stosowania diety zależna jest od Twojego celu, który z nami na pewno osiągniesz.

Czy muszę ćwiczyć żeby chudnąć?

Jasne, że nie. Nie zapominaj jednak, że ćwiczenia zawsze będą pomocne w szybszym osiągnięciu założonego celu, czy to zrzucenia wagi czy zbudowania masy mięśniowej. Jeżeli więc ćwiczysz, to świetnie! Zgłoś to nam, a pomożemy dobrać dietę odpwiednią dla Twojego trybu życia.

Jeśli jednak brakuje Ci siły i motywacji do działania nie załamuj się. Wybierz dietę Optymalną i ciesz się efektami bez wysiłku. Twoja dieta sprawi, że nabierzesz energii, której naturalnym ujściem będzie potrzeba ruchu.

Co jeśli muszę wyjechać na kilka dni lub coś nagle mi wypadnie?

Wyjeżdżasz na kilka dni lub chcesz zawiesić dietę z innego powodu? Nie ma problemu! Poinformuj nas o tym do godziny 12:00 dnia poprzedzającego zawieszenie dzwoniąc na nr. 690497693 lub pisząc na info@revoltafood.pl, a okres Twojego abonamentu zostanie przedłużony o czas Twojej absencji. 

Jeżeli coś wypadnie Ci nagle, możesz zawiesić dostawę w dowolnym momencie, informując nas jak powyżej, ponosisz wtedy jedynie 50% kosztów dizennego zestawu.

Jeżeli nie chcesz rezygnować z naszej diety podczas wyjazdu, nie martw się – przygotujemy dla Ciebie zestawy na 2 dni!

Co zrobić jeżeli nie moge spożywać niektórych produktów?

Wykluczenia pokarmowe ze względów zdrowotnych są bardzo popularnm zjawiskiem. Nie przejmuj się – wybierając niemal każdą z naszych diet, masz komfort możliwości wykluczenia aż 3 produktów, których nie chcesz otrzymywać w swoich zestawach.

Jak szybko realizujecie zamówienia?

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie złożone do godziny 12:00 dnia poprzedzającego termin pierwszej dostawy. Jeżeli płacisz u kuriera, wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz i zamówisz zestaw dla siebie. Jeżeli chcesz zapłacić przelewem, poprosimy o potwierdzenie dokonanej wpłaty na info@revoltafood.pl.

Jakie mogę pić napoje w trakcie stosowania diety?

Wszytkie, które nie sa dodatkowo słodzone. Woda mineralna, soki naturalne czy zielona herbata to Twoi sprzymierzeńcy w walce ze zbędnymi kilogramami. Kawa, herbata i alkohol to coś czego powinieneś unikać. Pamiętaj, aby nawodnić organizm, pij dużo. Potrzebujesz aż 2 litry płynów dziennie dla zachowania właściwego metabolizmu.