+48 690 497 693 info@revoltafood.pl

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

W dobie zagrożenia epidemiologicznego wszyscy stajemy przed wyzwaniem spełnienia nowych, ostrzejszych wymogów higienicznych i przestrzegania najwyższego reżimu sanitarnego. Walcząc ze skutkami COVID-19, dostosowujemy się do zaleceń Ministra Zdrowia, GISu oraz WHO poprzez wprowadzanie procedur pozwalających zachować najwyższą sterylność pracy i kontaktu międzyludzkiego.

Odkażamy nasze samochody!

Odkażamy kuchnie i magazyny!

Dezynfekujemy powierzchnie kontaktowe!

Wszyscy nasi pracownicy stosują środki ochrony osobistej!

Chcemy pomóc w tym także Państwu, oferując sprawdzone rozwiązania oraz dostępne środki ochrony osobistej w konkurencyjnych cenach dlatego proponujemy produkty i usługi, którymi dysponujemy:

– Ozonowanie – to w pełni bezpieczna i nietoksyczna metoda walki z wirusami, bakteriami, grzybami i pleśniami. Zabieg ozonowania jest stosunkowo krótki, co pozwala na szybki powrót ludzi do dezynfekowanych pomieszczeń. Co najważniejsze, skuteczność ozonu w walce z wirusami, w tym koronawirusem, została opisana w publikacjach naukowych dostępnych na platformie PubMed.

– Lampy wiruso i bakteriobójcze – lampy wykorzystując światło ultrafioletowe, są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Podobnie jak ozonowanie, nie wymaga dodatkowych zabiegów usuwania pozostałości po dezynfekcji. Co więcej, lamp można używać codziennie po zakończonej pracy zapewniając pracownikom bezpieczeństwo. Wysoka wydajność pozwala na dezynfekcję pomieszczenia o powierzchni nawet 35m2 przy użyciu jednej lampy.

Należy pamiętać, że dezynfekcja środkami chemicznymi przedmiotów, z którymi ludzie pozostają w bezpośrednim kontakcie, jest niewskazana. Chcąc uniknąć zakażeń czy zatruć, wskazane jest wybieranie metod bezpiecznych i nie pozostawiających na dostępnych powierzchniach, żadnych szkodliwych substancji. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest montaż lamp do codziennej dezynfekcji promieniami UV oraz okresowe, regularne ozonowanie – połączenie tych zabiegów pozwoli na ciągłe i dokładne działanie pozwalające zadbać o bezpieczeńśtwo pracowników oraz wszystkich pozostających z nimi  na codzień w kontakcie.

W przypadku zainteresowania kilkoma rozwiązaniami, jesteśmy w stanie zaproponować preferencyjne warunki współpracy oraz znaczne rabaty. Na życzenie prześlemy więcej szczegółów odnoście zaproponowanych produktów, włącznie z certyfikatami oraz atestami.